Jesienne Zawody Wędkarskie [17.09.2022] – sprawozdanie oraz relacja foto

Jesienne Zawody Wędkarskie [17.09.2022] – sprawozdanie oraz relacja foto

Jesienne zawody wędkarskie były ostatnią rundą zaliczaną do GP TW „TON”. Na pierwsze miejsce miało szanse 3 wędkarzy. Największe Dawid Polok, prowadził z przewagą 3 pkt. nad Markiem Winiarskim, który deptał mu po piętach. Mała strata punktowa prognozowała walkę do ostatniej ryby. Natomiast Marek Alkier musiał by nie tylko wspiąć się na wyżyny wędkarstwa wygrywając zawody, ale również czołowa dwójka musiałaby wyzerować.

A było odwrotnie. Marek Alkier niestety wyzerował – przypony okazały się za słabe. Dawid Polok pokazał klasę i dobrą formę wygrywając zawody z pięknym wynikiem, drugie miejsce przypadło Czesławowi Sładczykowi – szkoda, że nie startował w całym GP. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Owczarz, czwarty był Marek Winiarski, potwierdzając tym dobrą formę. Czołową piątkę zamknął Andrzej Maciejczek – niestety dwoma małymi leszczykami nie namieszał w czołówce GP.

W zawodach wzięło udział tylko 12 wędkarzy. Pogoda dopisała, nie padało, a wiatr nie przeszkadzał przy celnych rzutach podajnikami do wody. Punktowało tylko 5 wędkarzy, No cóż, kolejny raz zbiornik pokazał swoje humory, liczyło się nie tylko miejsce, technika łowienia, ale i szczęście.

Klasyfikacja GP TW „TON” przedstawimy w kolejnej relacji.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację zawodów.

Gratulujemy wszystkim wędkarzom i do zobaczenia na zawodach w przyszłym sezonie.

Klasyfikacja zawodów:

  1. Dawid Polok – 21405 pkt
  2. Czesław Sładczyk – 9460 pkt
  3. Krzysztof Owczarz – 6260 pkt
  4. Marek Winiarski – 4420 pkt
  5. Andrzej Maciejczek – 375 pkt

Zarząd TW „TON”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót na górę